0
SKU: MONDOM03626-1

Jahodový džem (lesní jahoda)

Jahodový přírodní džem bez konzervantů. Celé lesní jahody jsou vybrány a uvařeny v nízké teplotě, aby bylo zachováno celé ovoce v džemu. Džem ze 70% ovoce (lesních jahod)

Původ meruněk: Itálie

Nejlépe použijete pro: výrobu zmrzliny, past, pěn, krémů a jiné cukrářské výrobě.

Bez lepku

Štítky , , , , ,

384  s DPH (334  bez DPH)

Dostupnost:

Skladem

Popis

Jahodové džemy zpracované podle tradičního receptu obsahují výhradně výběrové Italské jahody, které se sklízí ve správném okamžiku a zralosti, aniž by se přidávalo jakékoli aditivum. Pouze barva ovoce, pouze chuť ovoce. Kvalitní přírodní džemy Agrimontana zajišťují vynikající technický výkon: skvělá odolnost jahod při vaření, struktura vhodná pro vícenásobné použití v cukrářských výrobcích a příjemné chuti ve zmrzlině. Ideální pro přípravu ovocné pasty.

Nastal čas myslet na zralé ovoce a cukr, který se jemně rozpouští v pánvi na sporáku. A je na čase nechat Přírodu, aby uvolnila své plné chutě a vůně do ovocných výtvorů pro použití v nových lahůdkách k potěšení patra. Dnes je to možné napařením celých jahod ve vakuu a smícháním se správným množstvím cukru. Výsledkem je Agrimontana přírodní jahodový džem. Broskve, meruňky, třešně, borůvky, jahody… každá odrůda má v procesu vaření vlastní kyselost a správnou hladinu cukru. Nic jiného není přidáno.

Další informace

Hmotnost 1 kg
Rozměry 40 × 20 × 20 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jahodový džem (lesní jahoda)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *